Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои
Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои

Дрвен молив со гума, S-Cool - Pastel, HB, 5 бои

Шифра на артикл: 001668
Код на производителот: 1668
Достапно веднаш
0 МКД
10 МКД
10 МКД
0,16 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дрвен молив со гума со висок квалитет. Направен е од квалитетно дрво и цврста HB мина која тешко се крши. Графитот е од премиум квалитет што овозможува негово бришење со гума без да остави дамки на хартијата. Телото и гумичката на овој молив се во нежни пастелни бои. Има триангулар облик за поудобно држење при пишување и цртање.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Моливи обични

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
180 МКД
2,91 EUR
Sačuvano u omiljne
40 МКД
0,65 EUR
Sačuvano u omiljne
30 МКД
0,49 EUR
Sačuvano u omiljne
249 МКД
4,03 EUR
Sačuvano u omiljne
100 МКД
1,62 EUR
Sačuvano u omiljne
100 МКД
1,62 EUR
Sačuvano u omiljne
100 МКД
1,62 EUR
Sačuvano u omiljne
100 МКД
1,62 EUR
Sačuvano u omiljne
15 МКД
0,24 EUR
Sačuvano u omiljne
15 МКД
0,24 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB