Дрвена тамбурина, Wooden Tambourine, Ø18 цм
Дрвена тамбурина, Wooden Tambourine, Ø18 цм
Дрвена тамбурина, Wooden Tambourine, Ø18 цм
Дрвена тамбурина, Wooden Tambourine, Ø18 цм
Дрвена тамбурина, Wooden Tambourine, Ø18 цм
Дрвена тамбурина, Wooden Tambourine, Ø18 цм
Bontempi

Дрвена тамбурина, Wooden Tambourine, Ø18 цм

Шифра на артикл: 044393
Код на производителот: 44393
Достапно веднаш
0 МКД
845 МКД
845 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Музички инструменти
Бренд Bontempi

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.15 MB