Сценски микрофон со појачало, Toy Band, Stage Microphone
Сценски микрофон со појачало, Toy Band, Stage Microphone
Сценски микрофон со појачало, Toy Band, Stage Microphone
Сценски микрофон со појачало, Toy Band, Stage Microphone
Сценски микрофон со појачало, Toy Band, Stage Microphone
Сценски микрофон со појачало, Toy Band, Stage Microphone
Bontempi

Сценски микрофон со појачало, Toy Band, Stage Microphone

Шифра на артикл: 045052
Код на производителот: 45052
Достапно веднаш
0 МКД
1.995 МКД
1.995 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Музички инструменти
Бренд Bontempi
Возраст 3+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB