Дрвена гитара со ремен, Music Academy, Wooden Guitar, 6 жици
Дрвена гитара со ремен, Music Academy, Wooden Guitar, 6 жици
Дрвена гитара со ремен, Music Academy, Wooden Guitar, 6 жици
Дрвена гитара со ремен, Music Academy, Wooden Guitar, 6 жици
Дрвена гитара со ремен, Music Academy, Wooden Guitar, 6 жици
Дрвена гитара со ремен, Music Academy, Wooden Guitar, 6 жици
Bontempi

Дрвена гитара со ремен, Music Academy, Wooden Guitar, 6 жици

Шифра на артикл: 049843
Код на производителот: 49843
Достапно веднаш
0 МКД
5.995 МКД
5.995 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Музички инструменти
Бренд Bontempi

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB