Бежично појачало, iSound, Wireless Amplifier
Бежично појачало, iSound, Wireless Amplifier
Бежично појачало, iSound, Wireless Amplifier
Бежично појачало, iSound, Wireless Amplifier
Бежично појачало, iSound, Wireless Amplifier
Бежично појачало, iSound, Wireless Amplifier
Bontempi

Бежично појачало, iSound, Wireless Amplifier

Шифра на артикл: 049849
Код на производителот: 49849
Достапно веднаш
0 МКД
2.995 МКД
2.995 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Музички инструменти
Бренд Bontempi

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB