Harry Potter and the Cursed Child
Академска Книга

Harry Potter and the Cursed Child

Шифра на артикл: 002654
ISBN: 9780751565362
Код на производителот: 2654
Автор: J.K. Rowling
Достапно веднаш
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Harry Potter and the Cursed Child is a 2016 British two-part play written by Jack Thorne based on an original story by J. K. Rowling, John Tiffany, and Thorne. Previews of the play began at the Palace Theatre, London, on 7 June 2016, and it premiered on 30 July 2016.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научна фантастика и фантазија
Автор J.K. Rowling
Издавач Академска Книга
Јазик Англиски
Година на објавување2016
Број на страници328

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Yarros
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
480 МКД
Заштеда 13%
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : M.J. Kuhn
1.099 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB