Grass (SF Masterworks)
Академска Книга

Grass (SF Masterworks)

Шифра на артикл: 093580
ISBN: 9781399607827
Автор: Sheri S. Tepper
Достапно веднаш
0 МКД
799 МКД
799 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Sent to the land of Grass to find out how that planet has escaped the deadly plague that threatens the rest of the galaxy, a strong-willed woman makes some unexpected--and frightening--discoveries
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научна фантастика и фантазија
Автор Sheri S. Tepper
Издавач Академска Книга
Јазик Англиски
Повез Мек повез
Година на објавување1989
Број на страници502

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Yarros
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
480 МКД
Заштеда 13%
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : M.J. Kuhn
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Adrienne Young
699 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB