The Imperial Handbook - A Commander's Guide
Академска Книга

The Imperial Handbook - A Commander's Guide

Шифра на артикл: 093633
ISBN: 9781783293681
Автор: Daniel Wallace
Достапно веднаш
0 МКД
999 МКД
999 МКД
16,17 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Set in-world, Star Wars: The Imperial Handbook shares the knowledge of a newly promoted Commander in the Imperial Military, providing a comprehensive overview of the Imperial war machine.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научна фантастика и фантазија
Автор Daniel Wallace
Издавач Академска Книга
Јазик Англиски
Повез Тврд повез
Година на објавување2015
Број на страници160

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Lee Child
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Peter V. Brett
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Yarros
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : M.J. Kuhn
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : K W Jeter
1.999 МКД
32,35 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alastair Reynolds
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Joanna Russ
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sheri S. Tepper
799 МКД
12,93 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB