STEM-сет Метео станица, Weather Station
STEM-сет Метео станица, Weather Station
STEM-сет Метео станица, Weather Station
STEM-сет Метео станица, Weather Station
STEM-сет Метео станица, Weather Station
STEM-сет Метео станица, Weather Station
4M

STEM-сет Метео станица, Weather Station

Шифра на артикл: 010633
Код на производителот: 10633
Достапно веднаш
0 МКД
890 МКД
890 МКД
14,40 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научни експерименти
Бренд 4M
Возраст 8+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.63 MB