Хемиски експеримент, Kidz Labs, Volcano Making Kit
Хемиски експеримент, Kidz Labs, Volcano Making Kit
Хемиски експеримент, Kidz Labs, Volcano Making Kit
Хемиски експеримент, Kidz Labs, Volcano Making Kit
Хемиски експеримент, Kidz Labs, Volcano Making Kit
Хемиски експеримент, Kidz Labs, Volcano Making Kit
4M

Хемиски експеримент, Kidz Labs, Volcano Making Kit

Шифра на артикл: 035409
Код на производителот: 35409
Достапно веднаш
0 МКД
790 МКД
790 МКД
12,78 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научни експерименти
Бренд 4M
Возраст 8+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.64 MB