Термометар, Galilieo
Термометар, Galilieo
Термометар, Galilieo
Термометар, Galilieo
Термометар, Galilieo
Термометар, Galilieo
Kikkerland

Термометар, Galilieo

Шифра на артикл: 046816
Код на производителот: 46816
Достапно веднаш
0 МКД
1.480 МКД
1.480 МКД
23,95 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научни експерименти
Бренд Kikkerland
Димензија10 cm x u00d88

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.63 MB