Соларен радиометар, Solar Radiometar
Соларен радиометар, Solar Radiometar
Соларен радиометар, Solar Radiometar
Соларен радиометар, Solar Radiometar
Соларен радиометар, Solar Radiometar
Соларен радиометар, Solar Radiometar
Kikkerland

Соларен радиометар, Solar Radiometar

Шифра на артикл: 049048
Код на производителот: 49048
Достапно веднаш
0 МКД
2.290 МКД
2.290 МКД
37,06 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Научни експерименти
Бренд Kikkerland

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.62 MB