Несесер за козметика, M-Icon
Несесер за козметика, M-Icon
Несесер за козметика, M-Icon
Несесер за козметика, M-Icon
Balvi

Несесер за козметика, M-Icon

Шифра на артикл: 051006
Код на производителот: 51006
Достапно веднаш
0 МКД
830 МКД
830 МКД
13,43 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Несесери - модни
Бренд Balvi
Димензија22.5 x 16.5 x 8 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.295 МКД
53,32 EUR
Sačuvano u omiljne
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
1.460 МКД
23,62 EUR
Sačuvano u omiljne
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
640 МКД
10,36 EUR
Sačuvano u omiljne
960 МКД
15,53 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB