Новогодишно смарт пакетче 2 - над 5 години

Новогодишно смарт пакетче 2 - над 5 години

Шифра на артикл: 005855
Код на производителот: 5855
Достапно веднаш
0 МКД
650 МКД
650 МКД
10,52 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Новогодишно смарт пакетче за умни дечиња! Состав: Детска Книга – “Волшебните прегратки“ Детска Книга: „Вистинска приказна за две соседни кралства“ Сликовница со активности: „Авантурита на Матеј и Луна“ Сликовница: „Двајца Дедо Мразовци“ Боенка: „Winter tales“/”Hello Winter” Боенка A4 Боенка А5 – “Дедо Мраз“ Дрвени боици Друштвена игра Висиномер Новогодишен букмаркер Новогодишна честитка Балони x 3 Бројна или азбучна лента
Карактеристика Вредност
Kатегорија Новогодишни пакетчиња
Возраст 5+ години

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.51 MB