Антропологија на смртта: поимањето на смртта во народната култура на Македонците
Табахон

Антропологија на смртта: поимањето на смртта во народната култура на Македонците

Шифра на артикл: 044465
ISBN: 9786086644239
Код на производителот: 44465
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Антропологија
Автор Љупчо С. Ристески
Издавач Табахон
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници177

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Tanya Talaga
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : /
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB