Чаша за пенкала, Globe
Чаша за пенкала, Globe
Чаша за пенкала, Globe
Чаша за пенкала, Globe
Чаша за пенкала, Globe
Чаша за пенкала, Globe
Balvi

Чаша за пенкала, Globe

Шифра на артикл: 047011
Код на производителот: 47011
Достапно веднаш
0 МКД
650 МКД
650 МКД
10,52 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Организери
Бренд Balvi
Димензија10 x 8,5 x 8,5cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.160 МКД
18,77 EUR
Sačuvano u omiljne
1.680 МКД
27,18 EUR
Sačuvano u omiljne
1.380 МКД
22,33 EUR
Sačuvano u omiljne
1.160 МКД
18,77 EUR
Sačuvano u omiljne
1.160 МКД
18,77 EUR
Sačuvano u omiljne
729 МКД
11,80 EUR
Sačuvano u omiljne
1.370 МКД
22,17 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB