Држач за селотејп, Scala
Држач за селотејп, Scala
Држач за селотејп, Scala
Држач за селотејп, Scala
Држач за селотејп, Scala
Држач за селотејп, Scala
Doiydesign

Држач за селотејп, Scala

Шифра на артикл: 049067
Код на производителот: 49067
Достапно веднаш
0 МКД
729 МКД
729 МКД
11,80 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Елегантен и современ држач за селотејп, изработен од бледо беж бетон во облик на скалило.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Организери
Бренд Doiydesign

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.160 МКД
18,77 EUR
Sačuvano u omiljne
1.680 МКД
27,18 EUR
Sačuvano u omiljne
1.380 МКД
22,33 EUR
Sačuvano u omiljne
1.160 МКД
18,77 EUR
Sačuvano u omiljne
1.160 МКД
18,77 EUR
Sačuvano u omiljne
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
1.370 МКД
22,17 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB