Острилка со гума, Loopy - 2 отвори, 3 бои
Острилка со гума, Loopy - 2 отвори, 3 бои
Острилка со гума, Loopy - 2 отвори, 3 бои
Острилка со гума, Loopy - 2 отвори, 3 бои
Maped

Острилка со гума, Loopy - 2 отвори, 3 бои

Шифра на артикл: 036221
Код на производителот: 36221
Достапно веднаш
0 МКД
129 МКД
129 МКД
2,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Острилки со гума
Бренд Maped

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.51 MB