Острилка со два отвори и со гума, Maped, Loopy Totem, 3 дизајни
Maped

Острилка со два отвори и со гума, Maped, Loopy Totem, 3 дизајни

Шифра на артикл: 040216
Код на производителот: 40216
Достапно веднаш
0 МКД
169 МКД
169 МКД
2,73 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Острилки со гума
Бренд Maped

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.65 MB