Острилка со два отвори и контејнер, Lyra,
LYRA

Острилка со два отвори и контејнер, Lyra,

Шифра на артикл: 050555
Код на производителот: 50555
Достапно веднаш
0 МКД
139 МКД
139 МКД
2,25 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Острилки
Бренд LYRA

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
130 МКД
2,10 EUR
Sačuvano u omiljne
15 МКД
0,24 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
35 МКД
0,57 EUR
Sačuvano u omiljne
545 МКД
8,82 EUR
Sačuvano u omiljne
695 МКД
11,25 EUR
Sačuvano u omiljne
3.490 МКД
56,47 EUR
Sačuvano u omiljne
35 МКД
0,57 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB