Пенкало, S-Cool, Color Zone, 5 бои
Пенкало, S-Cool, Color Zone, 5 бои
Пенкало, S-Cool, Color Zone, 5 бои
Пенкало, S-Cool, Color Zone, 5 бои

Пенкало, S-Cool, Color Zone, 5 бои

Шифра на артикл: 039625
Код на производителот: 39625
Достапно веднаш
0 МКД
35 МКД
35 МКД
0,57 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ХЕМИСКО ПЕНКАЛО – КОЛОР ЗОНЕ – има ергономски облик и мек гумиран грип за лесно и удобно пишување. Разните бои и модерниот дизајн го прават ова пенкало привлечно за секое дете Боја на мстило: сина Мина: 1,00 mm *Во коментар во Вашата нарачка можете да ни посочите која боја на пенкало би сакале да ја нарачате.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пенкала обични

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 220 МКД
3,56 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 220 МКД
3,56 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 380 МКД
6,15 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.14 MB