Пенкало, S-Cool, Cool, 4 бои
Пенкало, S-Cool, Cool, 4 бои
Пенкало, S-Cool, Cool, 4 бои
Пенкало, S-Cool, Cool, 4 бои

Пенкало, S-Cool, Cool, 4 бои

Шифра на артикл: 039626
Код на производителот: 39626
Достапно веднаш
0 МКД
25 МКД
25 МКД
0,40 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
ХЕМИСКО ПЕНКАЛО – COOL – има ергономски облик и мек гумиран грип за лесно и удобно пишување. Силните неон бои и модерниот дизајн го прават ова пенкало привлечно за секое дете Боја на мстило: сина Мина: 0,7 mm
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пенкала обични

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 220 МКД
3,56 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 220 МКД
3,56 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 380 МКД
6,15 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.25 MB