Пенкало пиши-бриши, Tratto Cancellik - црвено
TRATTO

Пенкало пиши-бриши, Tratto Cancellik - црвено

Шифра на артикл: 210857
Достапно веднаш
0 МКД
129 МКД
129 МКД
2,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пенкала обични
Бренд TRATTO
Боја Црвена

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 220 МКД
3,56 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 220 МКД
3,56 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 380 МКД
6,15 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 22 МКД
0,36 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.14 MB