Пенкало пиши-бриши, Erasable Animal Pen, 4 дизајни
Пенкало пиши-бриши, Erasable Animal Pen, 4 дизајни
Пенкало пиши-бриши, Erasable Animal Pen, 4 дизајни
Пенкало пиши-бриши, Erasable Animal Pen, 4 дизајни
Пенкало пиши-бриши, Erasable Animal Pen, 4 дизајни
Пенкало пиши-бриши, Erasable Animal Pen, 4 дизајни
Kikkerland

Пенкало пиши-бриши, Erasable Animal Pen, 4 дизајни

Шифра на артикл: 046762
Код на производителот: 46762
Достапно веднаш
0 МКД
180 МКД
180 МКД
2,91 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Напомена! Цената се однесува на едно пенкало. Ве молиме пишете ни во забелешка кој дизајн сакате да го нарачате.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пенкала Пиши-Бриши
Бренд Kikkerland
Димензија14 x u00d83 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
199 МКД
3,22 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.43 MB