Пенкало пиши-бриши, Tratto Cancellik - сино
TRATTO

Пенкало пиши-бриши, Tratto Cancellik - сино

Шифра на артикл: 210856
Достапно веднаш
0 МКД
129 МКД
129 МКД
2,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Пенкала Пиши-Бриши
Бренд TRATTO
Боја Сина

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 199 МКД
3,22 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.61 MB