Мои финансии: планер за финансиска слобода
Мои финансии: планер за финансиска слобода
Мои финансии: планер за финансиска слобода
Мои финансии: планер за финансиска слобода
Мои финансии: планер за финансиска слобода
Мои финансии: планер за финансиска слобода
Мои финансии: планер за финансиска слобода
Мои финансии: планер за финансиска слобода
Издавачки центар ТРИ

Мои финансии: планер за финансиска слобода

Шифра на артикл: 054317
ISBN: 9786082308876
Код на производителот: 54317
Автор: /
Достапно веднаш
0 МКД
780 МКД
780 МКД
12,62 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сте слушнале ли за инстаграм-профилот Мои финансии? На колкумина од вас лекциите што сте ги нашле на овој профил веќе ви помогнаа да се стекнете со потребното знаење за подобро управување со парите? Сите знаеме дека финансиите во голема мера господарат со нашиот живот. Доколку добро ги раководиме, ќе имаме и многу поголема контрола врз него. Овој финансиски планер ќе ви помогне да ја остварите таа цел. Во него ќе најдете: • 12 финансиски лекции • финансиски цели и стратегии • планирање на вашите намирници и оброци • брзо и едноставно создавање на месечен буџет • табели за следење на дневните и други трошоци • планови за заштеда и побрза исплата на долгови.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Агенди и планери
Автор /
Издавач Издавачки центар ТРИ
Димензија A5
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2022

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
540 МКД
8,74 EUR
Sačuvano u omiljne
1.099 МКД
17,78 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB