Штипки за кесички со храна, Monster, 1/6
Штипки за кесички со храна, Monster, 1/6
Штипки за кесички со храна, Monster, 1/6
Штипки за кесички со храна, Monster, 1/6
Штипки за кесички со храна, Monster, 1/6
Штипки за кесички со храна, Monster, 1/6
Kikkerland

Штипки за кесички со храна, Monster, 1/6

Шифра на артикл: 061880
Достапно веднаш
0 МКД
359 МКД
359 МКД
5,81 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Прибор за готвење, сервирање и јадење
Бренд Kikkerland

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.398 МКД
87,35 EUR
Заштеда 10%
5.998 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB