Послужавник, Birds of Paradise, Ø49cm
Images D'Orient

Послужавник, Birds of Paradise, Ø49cm

Шифра на артикл: 016661
Достапно веднаш
0 МКД
5.998 МКД
5.398 МКД
87,35 EUR
Заштеда: 600 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Послужавник со дијаметар од 49цм, тежина од 1115г, од ламинирано дрво. Одржување: да се брише со влажна крпа, да не се потопува во вода и да не се изложува на директна сончева светлина.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Прибор за готвење, сервирање и јадење
Бренд Images D'Orient

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.398 МКД
87,35 EUR
Заштеда 10%
5.998 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB