Длабок сад за салата, Laurel Burch - Jungle, црвен
Длабок сад за салата, Laurel Burch - Jungle, црвен
Длабок сад за салата, Laurel Burch - Jungle, црвен
Длабок сад за салата, Laurel Burch - Jungle, црвен
Egan

Длабок сад за салата, Laurel Burch - Jungle, црвен

Шифра на артикл: 055238
Код на производителот: 55238
Достапно веднаш
0 МКД
3.355 МКД
3.355 МКД
54,29 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сад за салата со егзотичен, разнобоен и магичен изглед. Универзумот на Laurel Burch продолжува да Ви носи радост со Jungle колекцијата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Прибор за готвење, сервирање и јадење
Бренд Egan
Боја Црвена

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
5.398 МКД
87,35 EUR
Заштеда 10%
5.998 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.05 MB