Декоративна кутија - Бонбона
Декоративна кутија - Бонбона
Декоративна кутија - Бонбона
Декоративна кутија - Бонбона
Декоративна кутија - Бонбона
Декоративна кутија - Бонбона

Декоративна кутија - Бонбона

Шифра на артикл: 050278
Код на производителот: 50278
Достапно веднаш
0 МКД
110 МКД
110 МКД
1,78 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Дизајнирана украсна кутија во форма на бонбона со натпис . Во кутијата собира 100g. чоколадни бонбони со што се добива уникатна бонбониера. Може да се употребува и за други мини подароци.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Гифт-пакување
Димензија`olta

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.4 MB