Судска психологија со психопатологија
Ад Вербум

Судска психологија со психопатологија

Шифра на артикл: 096184
Баркод: 9786084811046
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Делото од формален аспект е поделено на два структурни дела, судска психологија и психопатологија кои ја прават функционалната целина. Делото првенствено е наменето за судиите, обвинителите, истражителите, полициските службеници, вработените во центрите за социјална работа и пошироката јавност.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Психологија
Автор Д-р Крсте Маљановски
Издавач Ад Вербум
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2017
Број на страници405

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.65 MB