Ранец, Retro, Pink
Ранец, Retro, Pink
Ранец, Retro, Pink
Ранец, Retro, Pink
Polo

Ранец, Retro, Pink

Шифра на артикл: 062227
Достапно веднаш
0 МКД
1.895 МКД
1.895 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Дизајнерски ранци
Бренд Polo
Боја Розева
Димензија29x23x14cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
1.895 МКД
Sačuvano u omiljne
1.895 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.38 MB