Ранец, Styller, Burgundy
Ранец, Styller, Burgundy
Ранец, Styller, Burgundy
Ранец, Styller, Burgundy
Polo

Ранец, Styller, Burgundy

Шифра на артикл: 050860
Код на производителот: 50860
Достапно веднаш
0 МКД
3.195 МКД
3.195 МКД
51,70 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Дизајнерски ранци
Бренд Polo
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.890 МКД
62,94 EUR
Sačuvano u omiljne
3.980 МКД
64,40 EUR
Sačuvano u omiljne
4.799 МКД
77,65 EUR
Sačuvano u omiljne
4.119 МКД
66,65 EUR
Sačuvano u omiljne
4.290 МКД
69,42 EUR
Sačuvano u omiljne
1.998 МКД
32,33 EUR
Sačuvano u omiljne
1.998 МКД
32,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.09 MB