Ранец, Bole (1000D), Beige
Polo

Ранец, Bole (1000D), Beige

Шифра на артикл: 057488
Код на производителот: 57488
Достапно веднаш
0 МКД
2.695 МКД
2.695 МКД
43,61 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ранци за училиште
Бренд Polo
Боја Кафена

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 2.595 МКД
41,99 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.695 МКД
43,61 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.695 МКД
43,61 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.295 МКД
37,14 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.595 МКД
41,99 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.595 МКД
41,99 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.595 МКД
41,99 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.998 МКД
32,33 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.998 МКД
32,33 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.690 МКД
27,35 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.999 МКД
32,35 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.25 MB