Ранец, Styller, Khaki
Ранец, Styller, Khaki
Ранец, Styller, Khaki
Ранец, Styller, Khaki
Polo

Ранец, Styller, Khaki

Шифра на артикл: 050862
Код на производителот: 50862
Достапно веднаш
0 МКД
3.195 МКД
3.195 МКД
51,70 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ранци за патување/бизнис
Бренд Polo

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
3.895 МКД
63,03 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB