Детски ранец со тркалца, Los Ninos, Robot
Детски ранец со тркалца, Los Ninos, Robot
Детски ранец со тркалца, Los Ninos, Robot
Детски ранец со тркалца, Los Ninos, Robot
Polo

Детски ранец со тркалца, Los Ninos, Robot

Шифра на артикл: 057501
Код на производителот: 57501
Достапно веднаш
0 МКД
2.345 МКД
2.345 МКД
37,94 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ранци за предучилишна возраст
Бренд Polo
Боја Мултиколор

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 2.990 МКД
48,38 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.25 MB