Училишен ранец, Pelikan, Zipper Pocket Style, Stars

Училишен ранец, Pelikan, Zipper Pocket Style, Stars

Шифра на артикл: 001126
Код на производителот: 1126
Достапно веднаш
0 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
27,35 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ранци за училиште
Димензија40x28x15cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.595 МКД
41,99 EUR
Sačuvano u omiljne
2.695 МКД
43,61 EUR
Sačuvano u omiljne
2.695 МКД
43,61 EUR
Sačuvano u omiljne
2.295 МКД
37,14 EUR
Sačuvano u omiljne
2.595 МКД
41,99 EUR
Sačuvano u omiljne
2.595 МКД
41,99 EUR
Sačuvano u omiljne
2.595 МКД
41,99 EUR
Sačuvano u omiljne
1.998 МКД
32,33 EUR
Sačuvano u omiljne
1.998 МКД
32,33 EUR
Sačuvano u omiljne
1.690 МКД
27,35 EUR
Sačuvano u omiljne
1.999 МКД
32,35 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB