Училишен ранец, Pelikan, Teen Skater Style, Black Vibrant

Училишен ранец, Pelikan, Teen Skater Style, Black Vibrant

Шифра на артикл: 001130
Код на производителот: 1130
Достапно веднаш
0 МКД
1.690 МКД
1.690 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ранци за училиште
Димензија40x30x17 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.595 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.1 MB