Ранец, Princessa, Pink
Ранец, Princessa, Pink
Ранец, Princessa, Pink
Ранец, Princessa, Pink
Ранец, Princessa, Pink
Ранец, Princessa, Pink
Polo

Ранец, Princessa, Pink

Шифра на артикл: 062223
Достапно веднаш
0 МКД
2.695 МКД
2.695 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Ранци за училиште
Бренд Polo
Боја Розева
Димензија43x31x17cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
2.595 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.14 MB