LED светло со штипка, LED Clip On Light
LED светло со штипка, LED Clip On Light
LED светло со штипка, LED Clip On Light
LED светло со штипка, LED Clip On Light
Kikkerland

LED светло со штипка, LED Clip On Light

Шифра на артикл: 046749
Код на производителот: 46749
Достапно веднаш
0 МКД
380 МКД
380 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Разделници
Бренд Kikkerland
Димензија2.5 x 2.5 x 1.2 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
399 МКД
Sačuvano u omiljne
399 МКД
Sačuvano u omiljne
399 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB