Светло за книга со штипка, Rechargeable Clip Book Light, сино
Светло за книга со штипка, Rechargeable Clip Book Light, сино
Светло за книга со штипка, Rechargeable Clip Book Light, сино
Светло за книга со штипка, Rechargeable Clip Book Light, сино
Светло за книга со штипка, Rechargeable Clip Book Light, сино
Светло за книга со штипка, Rechargeable Clip Book Light, сино
Светло за книга со штипка, Rechargeable Clip Book Light, сино
Светло за книга со штипка, Rechargeable Clip Book Light, сино
Kikkerland

Светло за книга со штипка, Rechargeable Clip Book Light, сино

Шифра на артикл: 046752
Код на производителот: 46752
Достапно веднаш
0 МКД
1.190 МКД
1.190 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Разделници
Бренд Kikkerland
Димензија13.3 x 21.

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
399 МКД
Sačuvano u omiljne
399 МКД
Sačuvano u omiljne
399 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.14 MB