Држач за книги, Psycho, црн
Држач за книги, Psycho, црн
Држач за книги, Psycho, црн
Држач за книги, Psycho, црн
Држач за книги, Psycho, црн
Држач за книги, Psycho, црн
Држач за книги, Psycho, црн
Држач за книги, Psycho, црн
Држач за книги, Psycho, црн
Држач за книги, Psycho, црн
Држач за книги, Psycho, црн
Држач за книги, Psycho, црн
Balvi

Држач за книги, Psycho, црн

Шифра на артикл: 046975
Код на производителот: 46975
Достапно веднаш
0 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
17,64 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Разделници
Бренд Balvi
Димензија17 x 10 x 12cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
370 МКД
5,99 EUR
Sačuvano u omiljne
499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
995 МКД
16,10 EUR
Sačuvano u omiljne
1.430 МКД
23,14 EUR
Sačuvano u omiljne
320 МКД
5,18 EUR
Sačuvano u omiljne
390 МКД
6,31 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB