Држач за книги, Mind Exercise
Држач за книги, Mind Exercise
Држач за книги, Mind Exercise
Држач за книги, Mind Exercise
Држач за книги, Mind Exercise
Држач за книги, Mind Exercise
Balvi

Држач за книги, Mind Exercise

Шифра на артикл: 047034
Код на производителот: 47034
Достапно веднаш
0 МКД
1.430 МКД
1.430 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Разделници
Бренд Balvi
Димензија15 x 8 x 20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
399 МКД
Sačuvano u omiljne
399 МКД
Sačuvano u omiljne
399 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB