Things They Don't Want You To Know
Академска Книга

Things They Don't Want You To Know

Шифра на артикл: 052325
Баркод: 9781529403954
Код на производителот: 52325
Автор: Ben Brooks
Достапно веднаш
0 МКД
699 МКД
699 МКД
11,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
A field guide for parents about the secret lives of 21st-century teenagers - from relationships to self-harm, from drugs to sexting - and how you can help them and yourself through these turbulent years.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Родителство
Автор Ben Brooks
Издавач Академска Книга
Возраст 18+ години
Јазик Англиски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници304

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 890 МКД
14,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Бери Дејв
Цена 399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Јеспер Јул
Цена 350 МКД
5,66 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.25 MB