Здраво бебе! Првите години од твојот живот Сива боја
Здраво бебе! Првите години од твојот живот Сива боја
Здраво бебе! Првите години од твојот живот Сива боја
Здраво бебе! Првите години од твојот живот Сива боја
Здраво бебе! Првите години од твојот живот Сива боја
Здраво бебе! Првите години од твојот живот Сива боја
Здраво бебе! Првите години од твојот живот Сива боја
Здраво бебе! Првите години од твојот живот Сива боја
Здраво бебе! Првите години од твојот живот Сива боја
Здраво бебе! Првите години од твојот живот Сива боја
Сакам Книги

Здраво бебе! Првите години од твојот живот Сива боја

Шифра на артикл: 093974
Издавач: Сакам Книги
Достапно веднаш
0 МКД
1.400 МКД
1.400 МКД
22,65 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Ви го претставуваме нашиот ексклузивен споменар „Здраво, бебе (Првите години од твојот живот)“ – совршен чувар на сите ваши скапоцени спомени, почнувајќи од бременоста па сѐ до петтата година од животот на вашето дете. Зачувајте го најубавото патување во вашиот живот на прекрасните колоритни страници, полни со емоции и љубов; првите фотографии од вашето бебе безбедно вгнездени помеѓу елегантно дизајнираните тврди корици со премиум лен платно, кое дава безвременска убавина каква што ѝ прилега на најбезвременската и најбескрајната љубов која постои: љубовта кон вашето дете. Достапна со корици со три различни дизајни за сечиј вкус, Радосницата Здраво, бебе! е најубавиот подарок што можете да си го подарите себеси или пак на саканите кои очекуваат бебе – подарок кој останува за цел живот и за идни генерации. Подарок во кој секоја страница раскажува една прекрасна животна приказна и со години ќе ве навраќа на едно од најубавите времиња во вашиот живот!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Родителство
Издавач Сакам Книги
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2024
Број на страници65

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 890 МКД
14,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Бери Дејв
Цена 399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Ben Brooks
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Јеспер Јул
Цена 350 МКД
5,66 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.27 MB