Засекогаш, Лара Џин
Култура

Засекогаш, Лара Џин

Шифра на артикл: 005126
ISBN: 9789989329531
Код на производителот: 5126
Автор: Џени Хан
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Кога срcето и умот ти војуваат, кого треба да послушаш? Лара Дјин ја живее најдобрата година од својот жживот. Влјубена е до уши во своето момcхе, Питер. Татко ѝ конеcхно ќе се ожени со нивната сосетка, г-cа Ротcхајлд, а сестра ѝ Марго ќе се врати дома за летниот распуст и за венcхавката. Но, нешто ќе се промени. Додека Лара Дјин се забавува и ужива во планирањето на свадбата на татко ѝ, не може да ги игнорира големите жживотни промени што мора да ги направи. А најважно од сè, каде ќе оди на факултет и што ќе знаcхи тоа за нејзината врска со Питер? Сега Лара Дјин е таа која ќе матурира и ќе оди на факултет, ќе го остави своето семејство зад себе, а можеби и своето момcхе.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Џени Хан
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници324

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB