Начин на љубење
Артконект

Начин на љубење

Шифра на артикл: 047306
ISBN: 9786084852537
Код на производителот: 47306
Достапно веднаш
0 МКД
230 МКД
230 МКД
3,72 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Приказни наменети за секоја возраст во кои се вткаени пораки на длабока надеж. Авторот се движи на работ меѓу заcхуденоста и откритието, за да создаде едно ремек-дело што го слави жживотот и ни дава можност повторно да го погледнеме светот низ детски оcхи.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Валтер Уго Мае
Издавач Артконект
Јазик Македонски
Година на објавување2021
Број на страници103

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.04 MB