Љубов и бакнежи
Икона

Љубов и бакнежи

Шифра на артикл: 053988
Баркод: 9786082210308
Код на производителот: 53988
Автор: Џин Ур
Достапно веднаш
0 МКД
459 МКД
459 МКД
7,43 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„Дали мислиш дека сме досадни?” Рече Кејти. Тоа беше еден од моите тајни стравови. Но не бев подготвена да признаам. Ние бевме добрите девојки, јас и Кејти. Не бегавме од училиште, редовно си ги пишувавме домашните задачи или пак имавме дечковци. Сè додека не го сретнав Алекс и тогаш БУМ! Така беше кога се случи. Јас лебдев во облаци… Заносна приказна за првата љубов и учењето да се направи вистинскиот избор “Смешно, енергично и фантастично четиво!”
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Џин Ур
Издавач Икона
Возраст 13+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2011
Број на страници176

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 430 МКД
6,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 280 МКД
4,53 EUR
Заштеда 30%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 280 МКД
4,53 EUR
Заштеда 30%
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 385 МКД
6,23 EUR
Заштеда 30%
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Richelle Mead
Цена 599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB