Убоди
Бата Прес

Убоди

Шифра на артикл: 093826
ISBN: 9786082532370
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Сес сака да владее со уметноста на тетовирањето, да создава преубави слики на кожата. Меѓутоа, уште е премлада за тоа, а има и поважни грижи во животот. Секако најголема грижа е како да се дочека полнолетството, а да не се распадне поради страшната тајна што не може да ја сподели со никој. Тајната што го разурна нејзиното семејство, толку страшна тајна што и нејзините најблиски се преправаат дека ништо не се случило. Романот Убоди е трогателно сурова исповед на тинејџерка, која, откако го преживеала злоставувањето во семејството, се обидува да води нормален живот. Што и да значи тоа.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи и раскази за млади
Автор Диадре Саливен
Издавач Бата Прес
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници168

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
430 МКД
6,96 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB