Феноменален одмор
Култура

Феноменален одмор

Шифра на артикл: 000226
ISBN: 9789989327735
Код на производителот: 226
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Жими илјада моцарели, какви авантури ми се случуваат пред летниот одмор. Ја спасува вујна Липа од пожар, ми се поплавува канцеларијата, Кралот на Компирчињата со сирење ми се заканува дека ќе ми ги искубе мустаќите... и ми се повраќа од пржени школки... Во книгата се наоѓаат многу забавни игри кои можат да се играат за време на летниот одмор.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Романи за деца
Автор Џеронимо Стилтон
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2014
Број на страници116

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
150 МКД
Заштеда 50%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : L.R. Lam
699 МКД
Sačuvano u omiljne
250 МКД
Заштеда 17%
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Disney Books
699 МКД
Sačuvano u omiljne
350 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB